Ansatte

Hvitveisen

Tone Sæves

Stilling: Pedagogisk leder

Vikar som Pedagogisk leder på Hvitveisen. Førskolelærer.

Camilla Authen

Stilling: Pedagogisk leder
camilla@menighetsbarnehagen.no

Maiken Solheim

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
Maikensolh@hotmail.no

Maiken har jobbet fire år som vikar i Kirkestua. Hun startet opp høsten 2016 i Kirkestallen i fast 70% stilling. Hun jobber nå på Hvitveisen

Elisabeth Lier

Stilling: Vikar

Vikar på Hvitveisen.

Sissel Lier

Stilling: Pedagogisk medarbeider

100% stilling.

Zanna Odina

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Zanna har jobbet i barnehagen vår siden desember 2010. Først i Kirkestallen i språkpraksis og siden i Kirkestua som assistent. Er vikar på Hvitveisen i 30% pr. august 2018.

Mari Ann Mellegaard

Stilling: Pedagogisk medarbeider

80% stilling. Fra høsten 2018 på Hvitveisen.

Prestekragen

Prestekragen Avdeling

Stilling: Annet

Anette Fosser

Stilling: Pedagogisk leder
901 91 435
anette@menighetsbarnehagen.no

Anette har jobbet i Menighetsbarnehagen som ped. leder siden 2007. Hun har jobbet både i kirkestallen og kirkestua. Hun har 100% stilling, men har 20% permisjon. Dvs. at hun jobber 80% på avd.

Hanne Slorafoss

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Ranveig Aas

Stilling: Pedagogisk medarbeider
953 39 326
ranveigj@yahoo.com

Ranveig har jobbet i Menighetsbarnehagen siden 2008. Hun jobbet først i Kirkestua. Hun har jobbet på Prestekragen siden 2010. Fra august 2016 starter hun opp på Hvitveisen

Zanna Odina

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Zanna har jobbet i barnehagen vår siden desember 2010. Først i Kirkestallen i språkpraksis og siden i Kirkestua som assistent. Er vikar på Hvitveisen i 30% pr. august 2018.

Villblomsten

Marianne Frogner Jacobsen

Stilling: Pedagogisk leder
mariannefrognerjacobsen@gmail.com

Freddy Arntsen

Stilling: Førskolelærer
f_arntsen@hotmail.com

Ellen Lier

Stilling: Vikar
924 60 953
ellenhlier@gmail.com

Wenche Linn Hansen

Stilling: Lærling

Andre ansatte

Hilde Skjør

Stilling: Styrer
926 82 614
hilde@menighetsbarnehagen.no

Hilde er utdannet førskolelærer, og har jobbet hos oss siden høsten 2008.

Cicilie Elise Enger

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
411 73 183
cicilie93@gmail.com